top of page

Award Winning Magic Entertainment

Prijswinnend goochelaar Tim Horsting
Logo dood konijn podcast Goochelaar Tim Horsting

Dood konijn podcast

Seizoen 3

Aflevering 1: David Nathan

Illusionist David Nathan Dood Konijn Podcast goochelaar Tim Horsting

David Nathan vertelt over optreden met alpaca's, crewleden met slaapproblemen, vergeten illusies, gescheurde enkelbanden en wat als de koffer met je hele show niet in het vliegtuig zit?

​

David Nathan is goochelaar en illusionist. Hij treed op bij beurzen, evenementen, wintercircussen en op cruiseschepen. Daarnaast is hij magisch consultant van onder andere Hans Klok en Victor Mids. 

​

Meer informatie over David kun je vinden op www.davidnathan.nl

​

loader,gif

Aflevering 2: Kobe van Herwegen

Kobe van Herwegen foto Dood konijn Podcast website goochelaar Tim Horsting

Kobe vertelt over een toneelstuk dat fout gaat, de befaame "Table of Death" hoe een goocheltruc een fout bij een musical wist op te lossen, herkend worden door ambulancepersoneel. Kokendheet water én wat als je assistente tijdens de show ziek wordt?

 

Kobe van Herwegen is in Vlaanderen een begrip, hij was te zien in musicals, op toneel en televisie. Bij het grote publiek is vooral bekend van zijn eigen magische televisieprogramma: "AbraKOdabra" maar ook van vele optredens in de producties van Studio100. Met een voorliefde voor de geschiedenis van de goochelkunst is hij zowel achter de schermen als op de planken een geliefd artiest. 

​

​

Meer informatie over Kobe kun je vinden op: www.dekobe.be

Meer Dood Konijn?

Klik hieronder voor meer afleveringen:

© 2025 Goochelaar Tim Horsting.

Logo rubiks kubus magie Goochelaar Tim Horsting
bottom of page